Cemile Bayraktar, üniversitelerde yaşandığını ileri sürdüğü kadrolaşmaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Bayraktar tepkisini, "28 Şubat'ta yaşadıklarımdan farkı yok şu an yaşadıklarımın. Sizin gibi düşünmeyen başörtülülere çalışma hakkı vermiyorsunuz" ifadeleriyle dile getirdi.

Kabataş yalanının en büyük savunucularından biri olan, ataması yapılmayan öğretmenlerle dalga geçen mesajlar paylaşan Cemile Bayraktar kişisel Twitter hesabında üniversitelerde ayrımcılık yapıldığını ifade etti.

‘MEĞER ÜNİVERSİTE AÇIP KADRO DAĞITMIŞLAR’

Paylaşımında, "Ben de diyorum ki biz dirsek çürüttük, okuldan bir şeye fırsat bulamadık, dereceye girdik ama hâlâ bir arpa boyu olamadık, bu ‘arkadaşlar' okula gitme zahmeti göstermeden nasıl akademisyen, öğretim üyesi oldu? Meğer üniversite açıp bunlara kadro dağıtmışlar, vakıf, özel, devlet…" ifadelerini kullanan Bayraktar, şöyle devam etti:

‘KADRO DAĞITAN KANKAR DA ÜST DÜZEY GÖREVLERE GETİRİLDİ’

“Bunlara akademisyenlik dağıtan ‘kankaları' da bir süre önce üst düzey göreve getirildi, yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam oysaki bize "çalışan emeğinin karşılığını alır" demişlerdi, bunlar bize gazetecilik yaptırmaz, akademik çalışayım demiştim, sanırım orayı da engelliyorlar. Neyse başınıza bir şey gelirse Cemile Bayraktar'ın ahı nedeniyle geldi deyin, öyle ah ettim yani… Kimse de çıkıp ‘biz olmasak başörtülüler…' demesin, 28 Şubat'ta yaşadıklarımdan farkı yok şuan yaşadıklarımın, sizin gibi düşünmeyen başörtülülere çalışma hakkı vermiyorsunuz.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ