37543 görüntülenme21 Mart 2019
Bahçeli ‘seçimden sonra fetönün siyasi ayağı ortaya çıkarılmalı’ dedi. Sosyal medya şimdi bu siyasi ayakla sallanıyor… Başta Erdoğan olmak üzere AKP’nin tepe yöneticilerinin Fetullah Gülen’e nasıl destek verdiğini gösterir video paylaşıldı, anında sosyal medyayı salladı. Bu video aynı zamanda ‘seçimden sonra fetönün siyasi ayağı ortaya çıkarılmalı’ diyen Bahçeli’ye bir cevap niteliği taşıyor.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP Lideri Devlet Bahçeli NTV'de soruları yanıtladı. Ntv-Star TV ortak yayınında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, fetönünü siyasi kanadının hala ortaya çıkmadığına vurgu yaparak " Seçimden sonra bir tek dileğim vardır, Yurtta Sulh Konseyi’nin askeri kanadı şu an Sincan’da siyasi kanadını da bulmak lazım. " dedi. Bahçeli’nin konuya ilişkin açıklaması şöyle;

‘DİLEĞİM SEÇİM SONRA FETÖ’NÜN SİYASİ KANADININ ORTAYA ÇIKMASI’


“Seçimden sonra bir tek dileğim vardır, Yurtta Sulh Konseyi’nin askeri kanadı şu an Sincan’da siyasi kanadını da bulmak lazım. Onun için terörle mücadelede kararlı keskin olmak lazım. Kimseye düşmanlığımız yoktur. 511 bin kişi soruşturmadan geçmiş. Her biri ortalama 5 aile olsa 2 buçuk milyon. 2 buçuk milyon insanı devşirmekle kendi siyasi gücünü arttırmak istiyorlarsa çok yanlış bir yol” diyerek fetönün siyasi kanadının hala ortaya çıkmadığını açıkladı ama seçimden sonra dedi.

Kaynak: Ajanslar                                                                                                                                                       

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ