Politika
08 Haziran 2018 ( 1006 görüntülenme )

BAHÇELİ'DEN GARİP MESAJ!..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Dayanışmamızdan, Cumhur İttifakı'nın duruşundan korkan ve kıskananlar da fazla. Bozuk olunca maya, ne ar tanır ne de haya. Bizim hayasızlarla işimiz yoktur. '' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Konya'da Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen; partisinin Konya, Karaman, Aksaray, Burdur, Isparta ve Afyonkarahisar il başkanlıkları üyelerinin ve milletvekili adaylarının katıldığı 'Konya Bölge İstişare Toplantısı'na katıldı. 


Bahçeli, konuşmasında Türkiye'nin geleceğini perdelemek isteyenlerin olduğunu belirterek, ''Türk milletinin geleceğini zulümle pençelemek istiyorlar'' dedi. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Kandil'e yapılması planlanan askeri operasyona da değinerek, şöyle konuştu:

"BİZİ KISKANIYORLAR"

''Dayanışmamızdan, Cumhur İttifakı'nın duruşundan korkan ve kıskananlar da fazla. Bozuk olunca maya, ne ar tanır ne de haya. Bizim hayasızlarla işimiz yoktur. Bizim arsızlarla yolumuz kesilmeyecektir. Türkiye düşmanlarına sonuna kadar direneceğiz. Türk ve İslam'a soğuk bakan varsa, karşılarında yer alacağız. Terörle mücadeleyi, Türkiye düşmanlarına gösteren yüksek ve şerefli tepkiyi her şart altında destekleyeceğiz."

"ATEŞ OLUP YAĞSINLAR"

" Bu kapsamda Konya'dan diyorum ki, 'Kandil Dağı'na artık Türk bayrağını dikmenin, teröristleri cezalandırmanın zamanı gelmiştir'. Duamız kahramanlarımızladır. Durmasınlar, yıkılmasınlar, gecikmesinler, hainlerin tepesine ateş olup yağsınlar."

'BEKAMIZA TEHLİKE'

Bahçeli, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili de "FETÖ, şark meselesinin bu çağdaki adı, kanlı emperyalizmin 21'inci yüzyıl projesi olarak Türk milletine ihanet etmiş, küresel efendileri namına istilayı denemiştir. Karşımızdaki terörizm dehşeti farklı boyutlarla devam ederken, Türk vatanını ele geçirme emeli geçmiş değildir'' dedi.

kaynak:dha

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ