FETÖ soruşturmasında 14 ay cezaevinde kalan ve 3 yıl 1 ay hapis cezası alan şarkıcı Atilla Taş'ın cezasının infazı için gözaltına alındı ve Çağlayan Adliyesi'ne getirildi.

VATAN SAĞ OLSUN’

Hakkında 3 yıl 1 ay hapis cezası bulunan şarkıcı Atilla Taş, cezasının infaz edilmesi için gözaltına alındı ve Çağlayan Adliyesi’ne getirildi. Atilla Taş, buradaki basın mensuplarına “Vatan sağ olsun” yorumunu yaptı. Atilla Taş’ın gözaltına alındığını duyuran akademisyen Yaman Akdeniz de sozcu.com.tr’ye yaptığı açıklamada şöyle dedi:

‘OTOMATİK YAKALAMA KARARI’
“Mahkemeden gündelik takip ediyorduk, kapıya gelmelerine gerek yoktu. Dün İnfaz hakimliği ile konuştuk… Haber vereceğiz dediler. Bu sabah karar yazılmış. Belli bazı suçlar ve cezalar için otomatik yakalama kararı çıkartıyorlar. Atilla zaten teslim olacaktı. Kararda ne yazdığını bilmediğimden net bir şey söyleyemiyorum ama denetimli serbestlikten yararlanması lazım. Kısa bir süre kalıp çıkabilir. Kalan cezasının tamamını yatmayacak tahminen. Ama 24 saat içinde Türkiye’de her şey değişebiliyor.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ