İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Ankara’daki yerel seçim sonuçları ile ilgili "Mansur 56,7, Özhaseki 43 anlık sonuç" dedi.

Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışı tüm hızı ile devam ederken, İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı Mansur Yavaş, Cumhur İttifakı’nın adayı Mehmet Özhaseki’nin karşısında yarışı önde götürüyor. İlk gelen sonuçlarda Mansur Yavaş, yüzde 57 ile yarışı önde götürürken, Mehmet Özhaseki ise yüzde 42,52te kalmıştı.

ANADOLU AJANSI BİLE KABUL ETTİ

Anadolu Ajansı ise ilk gelen sonuçlarda Özhasekiyi önde gösterirken, sandıkların yüzde 49’u açıldıktan sonra Mansur Yavaş’ın önde olduğunu kabul etti. AA’nın açıkladığı son sonuçlara göre, Mansur Yavaş oyların yüzde 49,22’sini alırken, Mehmet Özhaseki ise yüzde 48,02 oranında oy aldı.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN ANKARA AÇIKLAMASI

Yerel seçimde oy verme işlemlerinin sona ermesinin ardından oy sayım işlemlerine devam ediyor. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Ankara’daki sonuçlar ile ilgili bir açıklama yaptı.

Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Ankara'da Mansur Yavaş yüzde 48, Özhaseki yüzde 38 malum Ajans ne derse desin” ifadelerini kullandı.Ümit Özdağ, yaptığı son paylaşımda ise "Mansur 56,7, Özhaseki 43 anlık sonuç" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ