ANTALYA'DA CHP ÖNE GEÇTİ
Anadolu Ajansı'nın verilerine göre Antalya'da başa baş geçen yarışta CHP'nin adayı Muhittin Böcek öne geçti.

18.20 YAVAŞ: YÜZLER GÜLÜYOR, HER ŞEY KONTROL ALTINDA

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yüzler gülüyor, Ankara'da her şey kontrol altında. Bereket ve huzurun Ankara'da hakim olmasına saatler kaldı. Sandıklarımızı terk etmeyelim" açıklamasında bulundu.

AYTUN ÇIRAY: 'ANADOLU AJANSI DA MANSUR YAVAŞ DEDİ'

CHP ve İYİ Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ortak adayı Mansur Yavaş’ın oy oranı ile ilgili bir paylaşım da Aytun Çıray’dan geldi. İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Anadolu Ajansı da Mansur Yavaş dedi” ifadelerini kullandı. BALIKESİR'DE İYİ PARTİ

31 Mart Yerel Seçim sonuçları açıklanmaya, illerden sonuçlar gelmeye başladı. İlk gelen sonuçlara göre 2014 yerel seçimlerinde AKP'nin kalelerinden biri olan Balıkesir'de İYİ Parti önde.

Doğudan gelen ilk sonuçlar CHP Genel Merkezinde büyük umut doğurdu, ilk gelen İl Belediye Başkanı sonucu Ardahan’dı ve Ardahan’ı CHP’nin almasının ardından gözler Artvin’e çevrildi. Çünkü orada da oyların büyük çoğunluğu sayılmıştı. Artvin’de de CHP seçimi önde tamamladı.

TUNCAY ÖZKAN: ÇOK İYİ GİDİYOR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’la konuşuyorum. Özkan, “İlk gelen sonuçlar çok iyi gidiyor. Türkiye bir değişimin eşiğinde gibi görünüyor. Hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ