Yazar Sevan Nişanyan, 6.8 büyüklüğünde bir deprem yaşayan Elazığlılara bu acı günlerinde skandal sözlerle hakaret etti. Eski Taraf gazetesi yazarı Sevan Nişanyan, 31 kişinin yaşamını yitirdiği Elazığ depreminin ardından Elazığlı vatandaşlara hakaret yağdırdı.

‘BAĞNAZ, CAHİL, PARANOYAK, SAPLANTILI, İŞGALCİ’

Nişanyan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, "Elazığ Tr'nin en bağnaz, en cahil, en paranoyak, cinsel saplantılı, maddi ve manevi tecavüz kültürü gelişkin kentidir. Gasp edilmiş emlak üzerine kuruludur, inkar edilmiş kimliklerden örülü bir hapishanedir. İdolü Mehmet Ağar'dır. Çocuklara yazık tabii, onlar suçsuz." dedi.

AĞIR HAKARET

Tepkiler üzerine devam eden Nişanyan 'Gelen tepkilerden net olarak anlaşılıyor ki Elazığlıların ve onları savunanların yeryüzünden topluca silinmesi -Elazığlıların kendileri dahi - tüm insanlık için hayırlı olacaktır. Yorum yazan 1500 kişi Elazığ ortalamasını temsil ediyorsa, demek ki %99,7'si a) bağnaz, b) düzgün cümle kuramayacak kadar cahil, c) paranoyak, d) ırkçı, e) akılları fikirleri tecavüzle meşgul kişilerdir. Kalan binde üçten özür dileyerek soralım, yaşasınlar mı sizce?' dedi.

Kay6nak: Gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ