2636 görüntülenme11 Ekim 2020
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Yozgat’ın Yerköy ilçesinde esnafı ziyaret edip sorunları dinledi. Yoğun ilgiyle karşılaşan Akşener’in ziyaretleri sırasında ilginç diyaloglar yaşandı. Akşener, esnafla sohbet ederken notlar aldı ve notları Salı günü grup konuşmasında okuma sözü verdi. Bu sırada Akşener ile bir yurttaş arasında şu konuşma geçti.

‘SANA GÜVENİYORUZ’
-Sayın genel başkanım seni bekliyoruz. Emekli değilim, niye olayım, yüzde 4 zam veriyor. Yüzde 8’i dörde bölüyor. Mazot aldı gitti. Gübre alıyor gidiyor. TC’yi bıraktı, para yok kimlik al dedi, kimlikten para topladı. Şimdi ehliyeti çıktı. Bu ne bizim böyle halimiz başkanım. Etme, biz sana güveniyoruz.

-Akşener: Allah razı olsun
-Masaya vuracak sensin yani
-Akşener: Allah razı olsun
-Bunun için burada kanımızın son damlasına kadar sana mücadele ediyoruz.
-Akşener: Sağol sağol

-Bir yerde kızıyordum niye kızdım, dediler ki o terbiyesiz bizim terbiyesiz. MHP’nin Genel Başkanı yuna dön yuvana. Genel Başkanın önüne taş atarken yuvana dön demiyordun. Şimdi çıkıyorsun yuvana dön. evet dönüyorum deseydin, genel başkanım ben ülkücüydüm.
-Akşener: Abim gibisin, rahmetli abim gibisin
-Onun için genel başkanım gitseydin benden eyvallah diyecektim-Ama ne dedin şartım var, Şu şartla giderim dedin şartımı kabul edersen. Brova dedim

-Akşener: Abi adın ne?
-Satılmış-
Akşener: Satılmış abi ben abilerimin yüzünü katiyen yere indirmem
-Biliyorum
-Akşener: Sağolasın, asla.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ