10052 görüntülenme 05 Eylül 2017
AKŞENER: NE KADAR DA KORKUYORLARMIŞ BİZDEN...

AKŞENER: SAĞLIKLI SİYASETLE MİLLİ İRADEYİ TECELLİ ETTİRECEĞİZ


Meral Akşener, sosyal medya hesabından kamuoyu açıklamasında bulundu.

Medyada Meral Akşener önderliğinde kurulacak 'Yeni Parti'yle ilgili çok sayıda dezenformasyon bilgi verilirken, yapılan haberlere Akşener'den tepki geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Akşener, yeni oluşumun, yerleşik tanımlar ve sloganlar üzerinden okunamayacağının altını çizerek, "Biz siyasi yelpazede bir alan doldurmak için yola çıkmış değiliz. Böyle bir tavrı anlamlı da, faydalı da bulmayız" ifadelerini kullandı.

'Yeni Parti'nin amacını da açıklayan Akşener, "Amacımız; bizzat toplam siyaseti sağlıklı alana taşımak, rekabetçi siyasi yapıyı yeniden inşa edip Milli iradenin tecellisini sağlayarak, Türkiye'nin entellektüel birikimini zenginliklere taşımaktır" açıklamasında bulundu.

İşte Akşener'in açıklamasının tam metni:

"BİZ BOŞLUK DOLDURMAK İÇİN YOLA ÇIKMADIK"


Saygıdeğer Kamuoyuna;Siyasi çalışmalarımızla ilgili olarak, medyada yer alan bazı yorum ve değerlendirmelere yönelik bir bilgilendirme ihtiyacı hasıl olmuştur; Hareketimizi yerleşik tanımlar ve sloganlar üzerinden okumak doğru tespitlere ulaştırmaz. Biz siyasi yelpazede bir alan doldurmak için yola çıkmış değiliz. Böyle bir tavrı anlamlı da, faydalı da bulmayız.

"AMACIMIZ SAĞLIKLI SİYASETLE MİLLİ İRADEYİ TECELLİ ETTİRMEKTİR"

"Amacımız; bizzat toplam siyaseti sağlıklı alana taşımak, rekabetçi siyasi yapıyı yeniden inşa edip Milli iradenin tecellisini sağlayarak, Türkiye'nin entellektüel birikimini zenginliklere taşımaktır. "

"GAZİ MUSTAFA KEMAL DİYENLER ŞİMDİ AZİZ ATATÜRK DEMEYE BAŞLADI"

Aynı zamanda son günlerde şahitlik ettiklerimiz, doğru yolda olduğumuz hususunda bizlere moral vermektedir; "Gazi Mustafa Kemal 'den, Aziz Atatürk'e" geçiş son derece sevindiricidir. Ayakların, Türk Milliyetçiliğinden çekilerek Malazgirt ovasına Otağ kurmaya yönelişi, Kızılelma seslenişi gayet memnuniyet vericidir.

"ŞİMDİ KERKÜK SESLERİ DE YÜKSELMEYE BAŞLADI"

Yapının diğer yüzünden, "Kerkük" sözcüklerinin duyulacak kadar seslendirilmesi bile, tarafımızca memnuniyetle karşılanmaktadır.

MUTLU VE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE ÇAĞRISIYLA ...

Meral Akşener

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ