Politika
04 Haziran 2018 ( 3972 görüntülenme )

AKŞENER SERT ÇIKTI... 'BOSTAN KORKULUĞU MUSUN'

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Kırıkkale’de düzenlenen mitingde halka hitap etti.

‘CANIMI ALACAKMIŞ’


Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'in sözlerine çok sert tepki gösteren Akşener, "Canımı alacakmış, bekleriz birader bekleriz" dedi. İşte Akşener’in konuşmasından önemli satır başları:

“BANA İFTİRA ATIYORLAR”

“Şimdiye kadar yaşadığım engellemelerin en çirkinini Gaziantep'te yaşadım. Nerede görülmüştür çöp kamyonlarıyla ön kesilmez. Belediye başkanı mahkemeye verecekmiş. Alıştılar para yemeye. Ama o çöp kamyonunu koyarak bana imalı şekilde FETÖ demeye çalışıyorsanız hadi oradan be. Sayın Erdoğan çevrendeki herkes kendi FETÖ'cülüklerini örtmek için bana iftira atıyor. Sayın başbakan eğer ben FETÖ'den talimat alıyorsam sen bostan korkuluğu musun? Tutuklatsana beni madem FETÖ'cüymüşüm.”

“KORKAKLAR”

“Sayın Başbakan, ben FETÖ’den talimat alıyorsam sen bostan korkuluğu musun? O mahkemede kim FETÖ’cü, kim değil görelim. Bunların tamamı korkaklık, ahlaksızlıktır. Sizi gidi içine FETÖ kaçanlar sizi. Hadi o zaman ver mahkemeye, tutuklat beni. Gaziantepspor Başkanı tehdit ediyor beni, canımı alacakmış. Bekleriz, bekleriz. Buyur birader buyur.”

“BU BÖYLE GİTMEZ”

“ Cumhurbaşkanı adayına FETÖ’cülük iması yapıldığı ama kılın kıpırdatılmadığı bir Türkiye’de yaşıyoruz. Teröristler geçerken alkış tutan ben miydim? FETÖ terör örgütü liderine bitsin bu hasret, gel diyen ben miydim? Bu ülke böyle gitmez. Bu ülkede değişimi sağlayacaksınız. ”

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ