2059 görüntülenme 31 Aralık 2018
Meral Akşener yeni yıl mesajını sosyal paylaşım sitesinden duyurdu. Akşener mesajını bir video eşliğinde paylaştı ve ‘2019'un, milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olacak, her kötülüğün yerine bir iyiliğin geldiği, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bereketli bir yıl olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum’. Diyerek en iyi dileklerini sundu.

KILIÇDAROĞLU’NUN MESAJI

Kılıçdaroğlu da yanladığı mesajda şöyle dedi: ‘“Atatürk bu mücadelenin merkezini 'Milletin yazgısını doğrudan doğruya üstlenerek, karamsarlık yerine ümit, tereddüt yerine azim ve iman koyan ve yokluktan koskoca bir varlık çıkaran Türkiye Büyük Millet Meclisi' olarak görür. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin temelinde ise milletin azim ve kararlığı ile milletin kayıtsız şartsız egemenliği bulunmaktadır.

‘MİLLETİN AZİM VE KARARLILIĞIYLA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ’

1919’un yüzüncü yılında, Atatürk’ün yol göstericiliğinde milletin mutlak egemenliğini hedefleyen, 'hak, hukuk, adalet' mücadelemizi azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki 'saltanatları' sürsün diye Türkiye’yi yokluğa, bu ülkenin insanlarını da yoksulluğa mahkum eden anlayışın, kibir abidesi saraylarındaki iktidarlarını sonlandırmak tüm vatanseverlerin kendisine, çocuklarına ve ülkesine karşı görevidir. Biz başaracağız!

Bu duygu ve düşüncelerle, FETÖ, PKK ve IŞİD ile diğer terör örgütlerine karşı sürdürülen mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dileklerimi iletiyorum; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 2019’un ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa demokrasi, adalet ve huzur getireceğine duyduğum inançla, bütün yurttaşlarımıza mutluluk ve sağlık diliyorum."

Kaynak: Akşener twitter/ Sputnik

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ