503 görüntülenme 28 Mayıs 2022
Sokak röportajlarında ortaya çıkan söylem ve ifadeler sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Son olarak AK Parti’nin ekonomi yönetiminden memnun olmayan bir vatandaşın konuşması sosyal medyada viral oldu.

‘AKP’YE BİR DAHA OY VERMEM DEDİ AMA..’
Vatandaşın nabzı yapılan sokak röportajlarıyla tutulmaya çalışırken genel olarak ülkenin ekonomik gidişatından memnun olunmadığı gözle görülüyor. AK Parti 20 yıllık iktidarının sonucunda yüksek dolar kuru enflasyon ve faiz sarmalına ülkeyi sokmuşken vatandaş da artık bu durumun farkında. AKP her geçen gün biraz daha oy kaybetmeye devam ederken vatandaşlar da artık korkmadan AKP’ye oy vermeyeceğini söyleyebiliyor. 

SOSYAL MEDYA UÇUYOR
Durum böyleyken bir vatandaşın AKP’ye oy vermeyeceğini söylemesinden sonra oy vereceği partiyi açıklaması sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.

‘AKP’YE OY VERMEM MHP’YE VERECEĞİM’
Kendisine uzatılan mikrofona “Bir daha asla AK Parti’ye vermem. Gidişatımız hiç iyi değil ondan dolayı. Bu zamana kadar AK Parti’ye veriyordum. Bu zamandan sonra asla vermeyi düşünmüyorum” diye konuştu. Ülke ekonomisinden memnun olmadığını belirten vatandaş “Peki hangi partiye vereceksiniz” sorusuna ise MHP cevabını verdi.

ŞAŞKINLIK
İktidardan ümidini kesen vatandaşın AK Parti’ye hükümetiyle beraber hareket eden Cumhur İttifakı’nın üyesi olan MHP’ye oy vereceğim demesi izleyenleri şaşkına çevirdi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ