Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski metin yazarı ve AKP Ankara Eski Milletvekili Aydın Ünal, çok tartışılacak bir çıkış yaptı.

‘ONLAR HER YERDE, AT İZİ İTİ İZİ KARIŞIYOR’

Esasen, 17/25’e kadar FETÖ’cü olanlar mahcubiyetle bir kenarda oturmalılardı. Tam tersine yine her Ünal yaptığı paylaşımda ‘yerde onlar var. Geçmişlerini örtmek için de o kadar çok bağırıyorlar ki, at izi it izine bunlar yüzünden karışıyor” ifadelerini kullandı. Ünal sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Fethullahçı zihniyetin hükmünü daha güçlü olarak sürdürdüğünü” dile getirdi.

‘FETÖ’YLE MÜCADELE VAR AMA…’


Ünal sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Fetullahçılık, tedavisi on yıllar süren bir ruh ve zihin hastalığıdır. 17/25 süreci dönenler için hukuki milat olsa da siyasi tercihle bunlar her türlü makam ve mevkiden uzak tutulmalılardı. FETÖ ile mücadele ediliyor evet ama Fetullahçı zihniyet hükmünü daha güçlü sürdürüyor. Esasen, 17/25’e kadar FETÖ’cü olanlar mahcubiyetle bir kenarda oturmalılardı. Tam tersine yine her yerde onlar var. Geçmişlerini örtmek için de o kadar çok bağırıyorlar ki, at izi it izine bunlar yüzünden karışıyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ