Ulaştırma Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasının ardından Ulaştırma Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan twitter hesabından yapılan paylaşım şöyle;

‘ÜMMETİN SİZE İHTİYACI VAR’
"Berat Albayrak yerli, milli olarak enerjide yaptıklarını ancak anlayanlar ekonomide de Ülkemizin 2023 hedeflerime ulaşması için sayısız hizmeti hayata geçirdiğini göremezler. İstifanın kabul edilmeyeceğini ümit ediyorum. Ülkemizin, Milletimizin ve Ümmetimizin size ihtiyacı var."

‘NE EVET NE HAYIR’
Bloomberg, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasıyla ilgili çarpıcı bir haber geçti. Bloomberg’in Albayrak’ın istifasına ilişkin yaptığı haberde, iki bakanlık sözcüsüyle konuşulduğu, hesabının doğruluğunun onaylandığı ancak istifa kararının henüz teyit ya da inkar edilmediği ifade edildi.

LEVENT GÜLTEKİN ‘HABER DOĞRU’
Gazeteci Levent Gültekin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasının gerçek olduğunu yazdı. Gazeteci Levent Gültekin, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Levent Gültekin'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: "Sordum, soruşturdum istifa haberi gerçekmiş ve Erdoğan’ın isteği ile olmuş."

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ