Politika
19 Ocak 2019 ( 4464 görüntülenme )

AKP Genel Sekreterinden 'ÜŞÜTÜK' açıklama!..

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Yozgat'ta partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım törenine katıldı. Rıza Kayaalp Spor Salon'unda düzenlenen toplantıda konuşan Şahin, AK Parti'nin bu seçimde bir yeniliğe imza attığına vurgu yaparak, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


'BU CHP EKONOMİK KAZANIMLARIMIZA GÖZ DİKMİŞ'

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, "Karşımızda, geride bıraktığımız 16 yılda elde etmiş olduğumuz ekonomik kazanımlara, demokratik kazanımlara göz dikmiş olan bir anlayış var. Bu anlayış, tek parti anlayışıdır, bu zihniyet CHP zihniyetidir" dedi.

‘BİZ MUHAFAZAKAR DEMOKRATIZ’

"Bu yenilik çevreye ve insana duyarlı seçim kampanyasıdır. Artık bundan sonra AK Parti olarak görüntü ve gürültü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini geride bırakıyoruz. AK Parti muhafazakâr demokrat siyaset kimliğe sahip olan, insanı merkeze alan hizmet odaklı bir siyasi partidir. Bizim tek bir derdimiz var; aziz milletimize hizmet etmek. AK Parti herhangi bir ideolojinin, herhangi bir ismin, herhangi bir bölgenin, herhangi bir zümrenin partisi değildir. AK Parti doğusuyla, batısıyla, güneyiyle, kuzeyiyle 81 vilayetiyle 81 milyonun partisidir" ifadelerini kullandı. CHP'yi eleştiren Şahin, sözlerini şöyle bitirdi;

’16 YILDAKİ EKONOMİK KAZANIMLARIMIZA GÖZDİKENLER VAR’

"Karşımızda bir anlayış, bir zihniyet var. Geride bıraktığımız 16 yılda elde etmiş olduğumuz ekonomik kazanımlara, demokratik kazanımlara göz dikmiş olan bir anlayış var. Bu anlayış, tek parti anlayışıdır. Bu zihniyet CHP zihniyetidir. Bu zihniyetin temsilcilerine bir bakın, onlar hâlâ utanmadan, sıkılmadan gazete köşelerinde, gittikleri mekanlarda hanımefendi kardeşlerimizin başörtüsüne dil uzatacak kadar alçalmaya devam ediyorlar.

İşte bu zihniyet milletimizin diniyle, mukaddesatıyla, inancıyla kavgalı bir zihniyet. Rabbim bunlara fırsat vermesin, bunlara geçit vermemek de bizlerin elinde. Bu durumda bizlere düşen, uyanık olmak, iri olmak, diri olmak, bir ve beraber olmak" dedi.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ