1002 görüntülenme16 Haziran 2019
AKP Kadın Kolları Üyesi olduğu iddia edilen bir grup kadının, AKP etkinliğine katılmak istemeyen başka bir kadına saldırdığı iddia edildi. AKP Kadın Kolları Üyesi olduğu iddia edilen bir grup kadının, milletvekili ziyareti için etkinliğe davet ettiği başka bir kadını, 'etkinliğe katılmayı reddettiği' için darp ettiği iddia edildi. sonyarogue" isimli twitter kullanıcısının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

‘MAHLALEDE BASKI OLUŞTURMAK İSTEDİLER’

"Bugün yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Beni tanıyan insanlar bilir ben siyaset yapmayı, siyaset konuşmayı seven bir insan değilim. Mahallemize gelecek olan Akpli bir milletvekili varmış. Kadın kollarındaki hanımlarımızda mahalleden zorla insanları baskıyla çağırıp kalabalık oluşturmak istediler. Annemle birlikte ekmek almak için çıktığımız camda bizede kart uzatıldı nazikçe kabul eden annem, gelmeyecegimizi(gelmek istemediğini) söylemesine rağmen komşularımıza "çok ısrar ettik gelmiyorlar birşey söyleyin" gibisinden afişe edildik. “

‘TEHDİT ETTİLER’

“Daha sonrasında kamera çekimine başladım. Başları olduğunu düşündüğüm şuan ekranda gördüğünüz hanımefendi hem üslubu olsun, hem tehdit etmesi olsun, hem elime vurup telefonu düşürmesi olsun.. Bunların hepsi gelmek istemediğimizi söylediğimiz için oldu.”

‘AKP ETKİNLİĞİNE GİTMEDİĞİM İÇİN BUNLAR OLDU’

“ Kameraya çekmediğim diyaloglarda "sen kime oy vericen" gibi labali bir üslupla dahi konuşuldu, ki biz siyasi görüşümüzü belli etmememize söylemememize rağmen. Aynı ülkede aynı bayrak altında yaşadığımızı söyleyen kendisiyken sırf çağırdıkları yere gitmedigimiz için bize yapılan muamele bu şekilde. Ben bir partiye üye değilim, yapılan şeylere susacakta degilim.Burası özgür bir ülkeyse madem sen benim evimin önünde bana hakaretvari konuşup beni tehdit edersen, ben de videoya çekerim senin bilgin olduğu halde!"

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ