Ana Sayfa
08 Ocak 2022 ( 14643 görüntülenme )

AKP Duramıyor 'Mansur Başkan Gözdağı'

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaman'da toplu açılış töreninden konuştu. Erdoğan açıklamasında, Türk Tabipleri Birliği'ni hedef aldı. Erdoğan, "Tabipler Birliği var. Bunlar ne kadar yalancı yahu. Adamlar diyor ki böyle bir şey yok. Yahu siz ne sahtekarsınız, ne yalancısınız" dedi.

ERDOĞAN ‘SİZ SAHTEKARSINIZ YA’
''Siz ne sahtekarsınız ya'' diyen Erdoğan, ''Şimdi bir de bunların Tabipler Birliği var. Erciyes Üniversitesi büyük bir kadro ile TURKOVAC'ı üretiyor, adamlar diyor ki böyle bir şey yok diyor. Siz ne sahtekarsınız? Sizin Tabipler Odası olarak bir eseriniz var mı? Yapana da taş koydunuz” diyerek eleştirdi.

ERDOĞAN ‘İMAMOĞLU’NUN ARDINDAN  BAŞKAN YAVAŞ’I DA HEDEF GÖSTERDİ’
Erdoğan ayrıca İBB’de yapılan müfettiş soruşturmasına değinerek ‘İstanbul'da CHP belediyesi ne yapıyor? Bakıyorsunuz anlaşma yapmışlar. Terör örgütünün aparatı olarak İBB'de istihdam etmişler. Aynısı Ankara'da aynısı değişik yerlerde.” İfadeleriyle hem Nakara Büyükşehir Belediyesini hedef aldı hem de muhalefetin kazandığı tüm belediyeleri hedef gösterdi.

ERDOĞAN ‘BUNLAR CAMBAZ BUNLAR SAHTEKAR’’
Erdoğan konuşmasında TTB ile ilgili olarak “Biz şehir hastanelerini yaptık, tarihinizde Bay Kemal'in Savaş Ay'ın programında gösterdiği gibi rezil hastanelere vatandaşımızı mahkum etmedik. Siz Tabipler Odası olarak o zamanlar sesiniz çıkmadı. Ah, ah.! Bu sahtekarlar, bu cambazlar hastanelerde rehin alınan vatandaşlarımızın haklarını birgün savunmadı. Biz o mücadeleyi verdik. Bunlar da utanma yok. Bunları AKP iktidarı olarak biz yaptık. Türkiye'nin dört bir yanına aldık'' ifadelerini kullandı.

İBB'NİN ARDINDAN SIRA ABB'YE GELDİ

Erdoğan ayrıca İBB’de yapılan müfettiş soruşturmasına değinerek ‘İstanbul'da CHP belediyesi ne yapıyor? Bakıyorsunuz anlaşma yapmışlar. Terör örgütünün aparatı olarak İBB'de istihdam etmişler. Aynısı Ankara'da aynısı değişik yerlerde.” İfadeleriyle hem Ankara Büyükşehir Belediyesini hedef aldı hem de muhalefetin kazandığı tüm belediyeleri hedef gösterdi.

Kaynak: Gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ