Cemaat ve tarikatlara karşı görüşleri ile bilinen, AKP'de de eğitim veren ilahiyatçılardan Sait Çamlıca, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Çamlıca, “Bir sabah kalksak ve hepsine operasyon yapıldığını görsek" ifadelerini kullandı.

'CÜBBELİ AHMET GAVS, KURİŞ, COŞAN... HEPSİNE OPERASYON

Sait Çamlıca, “Bir sabah kalksak ve hepsine operasyon yapıldığını görsek: Cübbeli Ahmed, Gavs ve ailesi, Alihan Kuriş, M. Nureddin Coşan, eski ve yeni Nurcu gruplar… Devlet bunu yapar ve bu ekiplerin referansıyla devlete yerleşmiş olan bürokrasiyi temizlerse, KRİPTO FETÖ etkisiz kalır” mesajını paylaştı.

“FETÖ gibi bir yapıyı kırk yıl besleyen ve koruyan üst akıl, bütün yumurtaları tek sepete koyacak kadar acemi değil” diyen Sait Çamlıca, şöyle devam etti:

'BABADAN OĞULA GEÇEN AİLE ŞİRKETLERİ, FETÖ'DEN FARKI YOK'

"Cemaatler Babadan oğula geçen aile şirketleridir. Müritlerini de servetleriyle beraber devrederler. Süleyman Hilmi Tunahan ölünce damadı Kemal Kaçar, sonra damadının oğlu, sonrada ölen Ahmet Arif Denizolgun’un ablasının oğlu Alihan Kuriş cemaat başına geçti. Mehmet Zahid Kotku ölünce yerine damadı Esad Coşan geçti. Esad Coşan ölünce yerine oğlu Muharrem Nureddin Coşan geçti.”

Çamlıca, “Bir sabah kalksak ve hepsine operasyon yapıldığını görsek" ifadelerini kullandı.

Kaynak Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ