Ak Parti Yalova’da sular durulmuyor. Subaşı Beldesinde aralarında eski kurucu teşkilat, belde başkanları, belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri olan Ak Parti’liler toplu istifa kararı aldılar.

‘NE DEDİYSEK ANLAMADILAR’

İstifa kararıyla ilgili yapılan açıklamada, “Milletvekillerimize, il başkanımıza ve ilçe başkanımıza tüm gerekli bilgileri ilettik kendilerine halkın ve sokakların sesini anlattık, anlamadılar… Milletimizden gelen istişareler sonucu bu kararı almış bulunmaktayız. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri yer aldı.

AKP SUBAŞI BELDE BAŞKANI VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

1980, yılında Yalova’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini Yalova’da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Bölümü , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Lisans eğitimi, İngiltere’de Yabancı Lisan eğitimi , Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve İnsan Kaynakları Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. 2002’de AK Parti İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı , AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) Koordinatörlüğü ,AK Parti Merkez İlçe Ar-Ge Birim Başkanlığı , Yalova Belediyesi Sosyal Hizmetler Proje Koordinatörlüğü ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulunan Volkan Yılmaz 2014’ yılından itibaren Subaşı Belediye Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Kaynak: Revizyon/ Yalova

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ