Genel
14 Ağustos 2017 ( 1871 görüntülenme )

AKP'DE ŞENLİK!.. ARINÇ VE DAVUTOĞLU PİYASADA!.. TOPBAŞ'A ŞOK!..

AKP'DE EKİP NOKSAN

AKP’nin 16. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Ankara’da yapılan törenlerde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Partinin önemli ismi Abdullah Gül’ün etkinliğe katılmaması dikkat çekti.

AKP’nin 16.kuruluş etkinlikleri kapsamında Ankara Sincan Harikalar Diyarı’nda bir dizi etkinlik düzenlendi.

ARINÇ VE DAVUTOĞLU'NDAN AYAKTA ALKIŞ

Binlerce kişinin davetli olarak katıldığı etkinlik Erdoğan’ın alana girmesiyle başladı. Erdoğan’ı ayakta karşılayanlar arasında Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Meclis Başkanı Bülent Arınç’ın olması dikkat çekti.

DAVUTOĞLU PROTOKOL'DE

Emine Erdoğan’ın bulunmadığı etkinliklerde, Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu ve Mahir Ünal eşleriyle birlikte katıldı. Davutoğlu’nun protokolde, Binali Yıldırım’ın hemen yanına oturması “aradaki buzlar eridi” yorumlarına yer açtı.
Gecenin sürprizi ise Kadir Topbaş’tı… İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’na protokolde yer verilmezken, oturma sırasında epey gerilerde kaldığı görüldü.
GÜL KATILMADI

Partinin kurucuları arasında yer alan ve gelip-gelmeyeceği merak konusu olan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün törenlere katılmaması dikkat çekti. Gül’ün bu hamlesi “Erdoğan ile mesafesini korumak istiyor” yorumlarına yol açtı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ