2838 görüntülenme 17 Şubat 2019
Fetullah Gülen YAKALANDI MI?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in gözaltına alındığı ve Türkiye'ye getirileceğine yönelik iddia ile ilgili konuştu. Kalın, "Bize ulaşan böyle bir şey yok" dedi. Kalın, Gülen iddiaları için şu ifadeleri kullandı;

‘MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

“Ama biliyorsunuz FETÖ ile mücadele konusunda kararlılığımız tamdır. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en üst kademesinden en alt kademsine kadar bu ihanet şebekesini karşı mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecek. 

Bu güne kadar dünyanın birçok ülkesinde önemli mesafeler aldık. Dost ve müttefik ülkeler FETÖ terör örgütünü sadece Türkiye’de değil bu ülkelerde de nasıl büyük tehdit oluşturduğunu kavramaya başladılar.” ifadelerini kullandı.

Akit Tv: 'GÜLEN YAKALANDI, TÜRKİYE'YE GETİRİLİYOR'

Akit TV’de yayınlanan 'Ters Kutuplar' isimli programda ABD’de bulunan Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iade edilmek üzere gözlem altına alındığı öne sürüldü. Programın yorumcularından Ali Tarakçı, CHP’deki istifaların konu edildiği programda sözün kendisine geldiği sırada “Şimdi bomba bir haber vereyim” diyerek şu ifadeleri kullandı:

‘GÜLEN YAKALANDI, TÜRKİYE’YE GETİRİLİYOR’

“Fethullah Gülen yakalandı, sabaha doğru İstanbul’a getiriliyor. Bomba bir haber olarak kenara yazın. Bilginin çok net olduğunu söyleyeyim size. Tahmin ediyorum 1-2 saat içinde gündeme düşer. Sabaha doğru Türkiye’ye getiriliyor.”

Tarakçı, haberin kaynağını ise söyleyemeyeceğini belirtti.

Kaynak: Sputnik News/Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ