10587 görüntülenme 18 Ekim 2021
Şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt'un sahibi olduğu restoranda yan komşusuyla kavga ettiğini ve can güvenliğinin olmadığını açıkladı. Olayın ardından açıklama yapan Okan Kurt ise kendisini tehdit eden kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın berberi olduğunu iddia etti.

‘CUMHURBAŞKANI'NIN BERBERİYMİŞ’
Akalın'ın eşi Okan Kurt kavgayla ilgili açıklama yaparak "Beni içeriden çıkarmayan adam Cumhurbaşkanının Berberiymiş. Babamın arabasını parçalamışlar, kardeşimin üzerine yürümüşler" ifadelerini kullandı.

AKALIN ‘ADAMIN CAN GÜVENLİĞİ YOK, NEREDE POLİS’
Şarkıcı Demet Akalın da eşi Okan Kurt'un sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga ettiğini söyledi. Instagram'dan video paylaşarak polisten yardım isteyen Akalın "Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış. Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet'i nerede? Ben de İstanbul'a inince oraya gideceğim" dedi. Akalın şu ifadeleri kullandı:

‘NASIL OLUYOR BU İŞLER’
"Şu an İzmir Havaalanı'ndan dönmeye çalışıyorum. Hirahan'da yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt'u çıkartmıyorlarmış dışarı. Polisi sokmuyorlarmış dükkanın içine. Nerede yaşıyoruz biz? Nerede yaşıyoruz, Beykoz emniyeti nerede? Nerede yani bu polisler? Anlayamadım yani. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? Çıkartmayacağız Okan Kurt'u o dükkandan. Nasıl oluyor bu işler?"

‘POLİSİ TUTUYOR ADAMLAR’
"Bütün basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım Hirağan'a, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz. Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar" dedi.

EŞİNE AİT RESTORAN
Okan Kurt, Haziran 2020'de Beykoz Anadolu Hisarı'nda boğaz kenarında lüks bir restoran açmıştı. Akalın restoranın kendisiyle ilgisi olmadığını ifade ederek, Okan Kurt ve ailesine ait olduğunu söylemişti.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ