Yeniçağ Gazetesinden Ahmet Takan ‘Sivas Valisinin sahaya indiğini” davetiyesiyle birlikte duyurdu.
‘Aslına bu davetiye fotoğrafının altına tek satır yazılmaz!..’diyen Takan konuyu şöyle açıkladı;

SİVAS VALİSİNDEN İSTANBUL’DA TOPLANTI’


“Aslına bu davetiye fotoğrafının altına tek satır yazılmaz!.. Sivas Kongresi'nin 100. Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri ve İl genelinde yapılan tüm yatırımlar hakkında İstanbul'daki hemşehrilerimize bilgilendirme ve istişarede bulunmak için; düzenleyeceğimiz kahvaltı programına siz değerli Dernek ve Vakıf Başkanlarımızı davet eder, katılımlarınızı dileriz."

‘VALİ AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANIYLA BİRLİKTE’


“Davetiyenin altında kimlerin imzaları var? Sivas'ın AKP'li Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ile Vali Salih Ayhan...Toplantı ne zaman ve nerede yapılacak?.. 16 Haziran Pazar günü İstanbul'da...Sivas Kongresi'nin yıl dönümü 4 Eylül... Daha epey de vakit var!.. Diyelim ki sayın vali ve belediye başkanı işlerinde çok aceleciler herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için 23 Haziran sonrasını bekleseler kıyamet mi kopar?..”

‘ŞU HALE BİR BAKIN’

“Böyle bir toplantı Ankara'daki Sivaslılar için neden yapılmaz?.. Soruları daha çok uzatabiliriz ama gereksiz!.. Çünkü, devletin suyunu çıkardılar!.. Devletin Valisi'nin düştüğü hale bakın... Kutsal bir devlet etkinliğinin düşürüldüğü hale bakın... Üstüne bir de seçim kazanmak için devleti yöneten siyasi iktidarın düştüğü hale bakın!..”

‘SEÇİM ÇALIŞMASI BU YAZIKLAR OLSUN’

“Düpe düz seçim çalışması. Devletin tüm imkanları ile. Güya, İstanbul'da yaşayan Sivaslıların gönlünü bir kahvaltı ile hoş edecekler ardından da belediye başkanlığını kazanacaklar...Devleti bu hale getirenlere ve bu hale getirilmesine göz yumanlara yazıklar olsun!.. “

Kaynak: Ahmet TAKAN/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ