Genel
22 Haziran 2017 ( 1664 görüntülenme )

ABD BAŞKANI TRUMP'TAN İNANILMAZ ÇARK!..

Trump'tan u dönüşü


ABD Başkanı Donald Trump, görevden aldığı FBI Başkanı James Comey ile yaptığı görüşmelerin kayıtları olduğuna ilişkin iddiasında 'U dönüşü' yaptı.

Rusya’nın ABD seçimlerine olası müdahalesini ve Trump’ın seçim kampanyası yetkililerinin Rus yetkililer ile görüşüp görüşmediğini soruşturan FBI’ın eski başkanı Comey’in, Senato İstihbarat Komitesi’nde ifade vermesinden önce, ‘Umalım da görüşmelerimize ilişkin kayıtlar olmasın’ diyen Trump, bugün paylaştığı Twitter mesajında;

"BENDE KAYIT YOK"

‘Elektronik gözleme, dinleme, kayıt altına alma, yasadışı sızdırmalar hakkında hiçbir fikrim yok. James Comey ile yaptığım görüşmelerin kayıtları var mı yok mu bilmiyorum ama ben kaydetmedim, böyle kayıtlara sahip değilim’ dedi.

Comey, geçtiğimiz günlerde Senato İstihbarat Komitesi’nde verdiği ifadede, Rusya’nın ABD seçimlerine olası müdahalesini soruşturduğu için görevden alındığına inandığını söylemişti. Trump yönetiminin kendisini karalamak için yalanlara başvurduğunu düşündüğünü ifade eden Comey, Trump ile altısı yüz yüze, üçü de telefonla yaptığı görüşmeler ardından notlar almasının da bu yüzden olduğunu savunmuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ