8845 görüntülenme 21 Kasım 2021
Uzun yıllar çalıştığı Hürriyet Gazetesi ile yolları ayrılan ve 6 milyon TL tazminat alacağı konuşulan Ertuğrul Özkök'ün zeybek oynaması gündemdeki yerini koruyor. Özkök'ün zeybek görüntülerine bir tepki de Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Er’den geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Er paylaşımında;

‘VURANLAR YA SAÇ TARIYOR YA HALA ÇEKİYOR YA ZEYBEK OYNUYOR’
“Tepeden inme gelen damatlarını müdür, kızlarını kurum sorumlusu, asistanlarını yazar yapan! Genel Yayın Yönetmenleri Medyayı yakıp yıktılar, kimi TV sahibi, Tuncay Özkan, kimi Zafer mutlu gibi banka, üniversite sahibi olmuş, gazeteleri tirajları dip yapmış, ya saçlarını tarıyor, ya halay çekiyor ya da zeybek oynuyorlar! Emekçilerin ahı var unutmayın!” ifadelerini kullandı.

6 MİLYON TAZMİNAT
Hürriyet Gazetesi ile yolları ayrılan ve 6 milyon TL tazminat alacağı konuşulan Ertuğrul Özkök'ün, Hürriyet'ten ayrılmasının gerekçelerinden biri olarak gösterilen Diyarbakır'daki halayının ardından, şimdi de zeybek oynaması farklı tepkilere yol açtı.

TEPKİLER BÜYÜK
Özkök'ün zeybek oynadığı anlara ilişkin videoyu Zafer Arapkirli, "BU DA 'SAÇLARINI TARIYOR...' Bir de becerebilse tarağı tutmayı." notu ile paylaştı.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ