Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2500 görüntülenme )

Zarrab Davası Yine Karıştı!

Neler oluyor...

ZARRAP DAVASI

Reza Zarrab davasının savcısı Preet Bharara, 16 Haziran'da görülmesi beklenen davanın ertelenmesi talebinde bulundu.


Şarkıcı eşi Ebru Gündeş ve kızı ile ABD'ye giriş yapmak isterken Miami Havalimanı'nda gözaltına alındıktan sonra, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Reza Zarrab hakkındaki iddianameyi hazırlayan New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, New York'ta 16 Haziran'da görülecek duruşmasının, 20 Haziran tarihine alınmasını istedi.

Bharara, davaya bakan Yargıç Richard Berman'a yolladığı dilekçede, iş seyahatlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek ve Reza Zarrab'ın avukatı Benjamin Brafman'ın da tarih değişikliğine rıza gösterdiğini belirterek, duruşmanın 20 Haziran tarihine ertelenmesini talep etti(dha).

Haber böyle...


En son Zarrab, yeni belgeler sunacağı gerekçesiyle duruşma tarihinin ileriye alınmasını istemişti.

Şimdi de Savcı erteleme istiyor.

Anlaşılan incelenmesi gereken çok belge var ve neredeyse bu belgelerin tamamına yakını da Türkiye'deki 17/25 yolsuzluk dosyasıyla ilgili.

Bize sorarsanız durum utanç verici; Türkiye'de işlenmiş bir suça ABD bakıyor!
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Teröristler Üsse Saldırdı! ERDOĞAN’DAKİ KUMAŞ ARTIK DİKİŞ TUTAR MI Meteorolojiden Uyarı! Van'da Askerlere Mayınlı Tuzak ! Toplumu tahrik eden yasayı çıkaranlardır! Mardin'de Çatışma: 1 Şehit 5 Asker Yaralı Tükiye’ye El Nino uyarısı! Mekke Şerifi Hüseyin de "Türk Ordusu Kabe'yi Bombalayacak" Demişti! Peki ne oldu sonunda!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Milli Piyango'dan Duyuru!