Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2525 görüntülenme )

Zarrab Davası Yine Karıştı!

Neler oluyor...

ZARRAP DAVASI

Reza Zarrab davasının savcısı Preet Bharara, 16 Haziran'da görülmesi beklenen davanın ertelenmesi talebinde bulundu.


Şarkıcı eşi Ebru Gündeş ve kızı ile ABD'ye giriş yapmak isterken Miami Havalimanı'nda gözaltına alındıktan sonra, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Reza Zarrab hakkındaki iddianameyi hazırlayan New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, New York'ta 16 Haziran'da görülecek duruşmasının, 20 Haziran tarihine alınmasını istedi.

Bharara, davaya bakan Yargıç Richard Berman'a yolladığı dilekçede, iş seyahatlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek ve Reza Zarrab'ın avukatı Benjamin Brafman'ın da tarih değişikliğine rıza gösterdiğini belirterek, duruşmanın 20 Haziran tarihine ertelenmesini talep etti(dha).

Haber böyle...


En son Zarrab, yeni belgeler sunacağı gerekçesiyle duruşma tarihinin ileriye alınmasını istemişti.

Şimdi de Savcı erteleme istiyor.

Anlaşılan incelenmesi gereken çok belge var ve neredeyse bu belgelerin tamamına yakını da Türkiye'deki 17/25 yolsuzluk dosyasıyla ilgili.

Bize sorarsanız durum utanç verici; Türkiye'de işlenmiş bir suça ABD bakıyor!
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşe Bakın! Suikast Silahlarıyla Yakalandı! Şırnak'ta Operasyon! Emeklilere Zam Müjdesi! Şok gerçek ortaya çıktı! PKK 15 gün süre verdi Demirtaş ; Onlara bunu tavsiye ediyoruz!!! İşte PKK’nın bomba deposu Abdullah Gül: HDP'nin Mecliste Olması Türkiye İçin Olumlu TSK’dan darbe iddialarına açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Putin'den Erdoğan Açıklaması!