Reklamlar

FLAŞ!.. HALK ARENASI'NDA MÜTHİŞ PROGRAM!.. TÜRKİYE SALLANIYOR!..

43737 görüntülenme 13 Mart 2017
Reklamlar
YILMAZ ÖZDİL: MUSTAFA KEMAL ATATRÜK'E DİL UZATAN VATAN HAİNİDİR!

Halk Tv’de Uğur Dündar’la Halk Arenası’na katılan SÖZCÜ gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, AKP Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun “1923’te darbe yapıp Cumhuriyeti kurdular” sözlerine canlı yayında cevap verdi.

“MUSTAFA KEMAL’E DİL UZATAN VATAN HAİNİDİR”

Ülkeyi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının bu durumda teslim aldığını söyleyerek , 30 Ekim 1923 sabahı Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü’ye yazdığı mektubu anlattı. Mustafa Kemal Atatürk İsmet İnönü’ye “Cumhuriyetin ilk gününde bize geri borçlu hastalıklı bir vatan miras kaldı. Yoksul ülkelere örnek olacağız. Özgür bir toplum oluşturmak, çağdaşlaşmak zorundayız. Bu görevin ağırlığını ve onurunu seninle paylaşmak istedim. Allah yardımcımız olsun.” dediğini anlattıktan sonra Özdil, Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına ‘darbeci, iki ayyaş’ diyenlere ‘Mustafa Kemal’e dil uzatan vatan hainidir.’ diyerek cevap verdi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. REFERANDUMDA HİLAFET ÇIĞLIKLARI!.. Meğer EGEMEN BAĞIŞ FETÖ'yle Mücadele Etmiş... BİR BAKIN NASIL!.. Sunucudan Ağlatan ’Şehit’ Konuşması GALATASARAYLILARDAN BÜYÜK TEPKİ!.. AKP'li BAKAN BABASI YUHLANDI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gururla İzleyiniz: ENOSİS'e Karşı KIBRIS TÜRK MUKAVEMET TEŞKİLATI