32474 görüntülenme16 Kasım 2017
ÖZTÜRK: AKŞENER'E İLGİ VAR

Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, İYİ Parti'nin Türk siyasetindeki boşluğu doldurduğunu ve bu sayede seçmenden ilgi gördüğünü söyledi.

 Kemal Öztürk, CNN Türk'te yayınlanan, Ahu Özyurt'un sunup yönettiği Türkiye'nin Gündemi programında İYİ Parti'yle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"seçmen arayış içinde"

Akşener'in önderliğinde kurulan İYİ Parti'nin Türk siyasetindeki boşluğu doldurduğunu söyleyen Öztürk, CHP ve MHP'den memnun olmayan seçmenin yeni bir arayış içinde olduğunu ve bu yüzden İYİ Parti'ye ilgi gösterildiğini ifade etti.

"AKP tabanınında da bir huzursuzluk var"

Kemal Öztürk, AKP tabanınında da bir huzursuzluk olduğunu ve bunların da Akşener'e yönleneceğini söyşeyerek şu ifadeleri kullandı:

"Akşener'e ilgi var"

"Türk siyasetinde yeni bir siyasal açılım, yeni bir parti, bir ihtiyaç olduğu anlaşılıyor. Dolayısıyla İYİ Parti'ye olan ilginin önemli kısmının, siyasette çaresizlikten kaynaklanan bir ilgiden olduğunu düşünüyorum. Seçmenlerin bir arayışı var. Bu da, siyasette açılım arayan bir kitleyi oluşturdu." 
Image result for Kemal Öztürk, CNN Türk'te yayınlanan, Ahu Özyurt'un sunup yönettiği Türkiye'nin Gündemi programında İYİ Parti'yle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ