Politika
12 Temmuz 2019 ( 3929 görüntülenme )

Yeni Şafak Vurdu: 'BÜYÜ BOZULDU'

Yeni Şafak yazarı Özlem Albayrak, "AKP için 'büyü bozuldu' ifadesini kullanmanın tam vakti olduğunu" söyledi.İşsizliğin artması, yaşam pahalılığı ve son olarak partiden önemli isimlerin ayrılmasının AKP için ciddi sıkıntılara sebep olacağını belirten iktidara yakınlığıyla bilinen Albayrak, bugünkü "İşsizlik" başlıklı yazısında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Albayrak, "Sanırım sadece İstanbul seçim sonuçlarına değil, parti içinde uzun zamandır süren yaprak dökümünün son halkası olarak eski Bakan Ali Babacan’ın da ayrılarak Abdullah Gül’le birlikte bir parti kurma çalışmalarına başlamasına da bakarsak, diyebiliriz ki, 'büyü bozuldu" ifadesini kullandı. İşte Albayrak'ın o yazısındaki bölüm:

"BÜYÜ BOZULDU"

"AK Parti için büyünün bozulması ifadesi bundan yıllar önce kullanılmıştı ama sanırım sadece İstanbul seçim sonuçlarına değil, parti içinde uzun zamandır süren yaprak dökümünün son halkası olarak eski Bakan Ali Babacan’ın da ayrılarak Abdullah Gül’le birlikte bir parti kurma çalışmalarına başlamasına da bakarsak, diyebiliriz ki, “büyü bozuldu” ifadesini kullanmanın tam vaktidir. "

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ