Genel
10 Temmuz 2017 ( 4370 görüntülenme )

SABAH ADALET MİTİNGİ'ne ÖYLE ABUK SUBUK LAFLAR ETTİ Kİ...

ALTINOK: MİTİNGE TERÖRİSTLERDEN DESTEK VERİLDİ

ALTINOK: DARBECİLER VE FETÖCÜLER MİTİNGLE MORAL BULDU

ALTINOK: ZANLILAR TOPLANDI

Sabah yazarı Melih Altınok, bugünkü yazısında Adalet Mitingi'ni yorumladı.  Miting alanını tıklım tıklım dolduranlar vatandaşları teröre destek olmakla suçladı. "Dünkü eylemden teröristler, FETÖ'cüler, darbeciler moral buldu" diye yazdı.

Altınok yüzbinlerce vatandaşın adalet diyerek, "Hak, hukuk, adalet" sloganıyla katıldığı mitinge Kandil ve Pensilvanya'dan destek verildiğini öne sürdü. 

Yürüyüşü, mitingi ve mitinge katılanları da teröristlere destek vermekle suçladı. "Zanlılar bir araya toplanıyor diye devletin meşru müdafaa hakkından vazgeçmesi düşünülemez." ifadelerini kullandı.

İşte Altınok'un YAZISINDAN ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR:

"YÜRÜYÜŞE KANDİL VE PENSİLVANYA'DAN DESTEK"

"Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü sırasında Kandil'den, Pensilvanya'dan gelen destekler de düşünülürse alanda yalnızca CHP'li seçmenin olmadığını söyleyebiliriz.Öyle ya sadece, OHAL sürecinde soruşturmaya, kovuşturmaya uğrayan FETÖ'cülerin ve PKK'lıların sayısı yüz binlerle ifade ediliyor."

"FETÖCÜLER VE DARBECİLER MORAL BULDU"

"Kılıçdaroğlu'nun dünkü eyleminden teröristler, FETÖ'cüler ve darbeciler moral bulmuşlardır.Ancak o kadar. Zira henüz bir yıl önce darbeyi püskürtmüş bir devletin, zanlılar bir alanda toplanıyor diye meşru müdafaa hakkından vazgeçmesi düşünülemez. Çünkü istendiği söylenen "adalet" bunu gerektirir. "

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ