Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Mayıs 2017 ( 23019 görüntülenme )

VE WHATSAPP ÇÖKTÜ!.. HÜKÜMET'TEN İLK AÇIKLAMA...

Whatsapp çöktü! BTK’dan ilk açıklama


Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ta akşam 20.00 sıralarında yaşanan sorun nedeniyle yaklaşık 30 dakikalık bir erişim sorunu yaşandı. 

Sosyal medya kullanıcıları, yaşanan soruna ilişkin çok sayıda paylaşımda bulundu. Bir diğer popüler mobil uygulamalardan olan Instagram'da da dün benzer bir sorun yaşanmıştı. Öte yandan BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, sosyal medya hesabından yaşanan sorunla ilgili bir açıklama yaptı.


Whatsapp’a erişim sağlanamıyor. Dünyanın en yaygın ve popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp’ta akşam saatlerinde başlayan bir sorun nedeniyle 30 dakikalık bir erişim sorunu yaşandı.

Yaşanan soruna ilişkin açıklama yapan BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, “Whatsapp’ta yine global ölçekte kesinti yaşanmakta. USOM konuyu takip etmektedir. Yerli Operatörlerimiz kaynaklı bir durum bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı.

Whatsapp’ta 3 Mayıs günü yine benzer bir erişim sorunu yaşanmıştı. Yaşanan sorun ise 2.5 saatlik bir sürenin ardından düzeltilmişti.

Kayna: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den Sıcak Uyarı! Yazıcıoğlu Davasında FLAŞ GELİŞME! ŞOK!.. MEĞER REFERANDUMU BAKINIZ KİM İSTEMİŞ!.. Google Çöktü mü! Şehidimiz Son Paylaşımında "Senin İçin Döneceğim" Dedi ama... Laik eğitim dediler, soruşturma geçiriyorlar... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yalakalıkta sınır tanımayanlar... Erdoğan'a Adana'da En Büyük Destek Bakın Kimlerden Geldi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BOZDAĞ'DAN KRİTİK KILIÇDAROĞLU AÇIKLAMASI!