Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Mayıs 2017 ( 23038 görüntülenme )

VE WHATSAPP ÇÖKTÜ!.. HÜKÜMET'TEN İLK AÇIKLAMA...

Whatsapp çöktü! BTK’dan ilk açıklama


Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ta akşam 20.00 sıralarında yaşanan sorun nedeniyle yaklaşık 30 dakikalık bir erişim sorunu yaşandı. 

Sosyal medya kullanıcıları, yaşanan soruna ilişkin çok sayıda paylaşımda bulundu. Bir diğer popüler mobil uygulamalardan olan Instagram'da da dün benzer bir sorun yaşanmıştı. Öte yandan BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, sosyal medya hesabından yaşanan sorunla ilgili bir açıklama yaptı.


Whatsapp’a erişim sağlanamıyor. Dünyanın en yaygın ve popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp’ta akşam saatlerinde başlayan bir sorun nedeniyle 30 dakikalık bir erişim sorunu yaşandı.

Yaşanan soruna ilişkin açıklama yapan BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, “Whatsapp’ta yine global ölçekte kesinti yaşanmakta. USOM konuyu takip etmektedir. Yerli Operatörlerimiz kaynaklı bir durum bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı.

Whatsapp’ta 3 Mayıs günü yine benzer bir erişim sorunu yaşanmıştı. Yaşanan sorun ise 2.5 saatlik bir sürenin ardından düzeltilmişti.

Kayna: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!.. SINAVA GİRECEK ADAYLARA KRİTİK UYARI!.. Sigara İçenlerin Dikkatine... YENİ YASAKLAR GELİYOR!.. FLAŞ!.. Başbakan Yıldırım Bakınız Nereye Gitti... MECLİS BAŞKANI KAHRAMAN'A İÇTÜZÜK ŞOKU!.. AKP'li Bakan'dan İNANILMAZ AÇIKLAMA!.. Dikkat!.. İnternet Alışverişlerine YENİ UYGULAMA GELİYOR!.. FLAŞ!.. 139 MHP TEŞKİLAT BAŞKANINDAN BAHÇELİ'YE REST!.. ÇOK AĞIR İDDİA!.. BAŞBAKAN YILDIRIM BUNU AÇIKLAMAKTA ZORLANACAK...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KHK ile Atanan Kayyum'dan İlginç Karar!