Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2434 görüntülenme )

WhatsApp'a Yeni Özellik Geldi

Bilginiz olsun...

Apple’ın iOS 10 güncellemesi sayesinde, iPhone telefonların konuşan yardımcısı Siri üzerinden WhatsApp mesajları da yazmak mümkün oldu.

WhatsApp’ın son güncellemesi dün yayınlandı. 88.4 MB boyutundaki 2.16.10 seri numaralı güncelleme, WhatsApp’ı iOS 10’un özelliklerinden daha iyi yararlandırmayı amaçlıyor.

iOS10 ile iPhone’lara gelen en önemli özelliklerden biri, Siri’nin farklı aplikasyonlarla çalışabilir hale gelmesiydi.

WhatsApp da bu özelliği hemen kullandı ve son güncellemesinde Siri ile entegrasyon sağladı.

Artık bu sayede, Siri’ye verilen sesli komutlarla WhatsApp mesajı yazılabiliyor veya WhatsApp görüşmesi başlatılabiliyor.

Ayrıca aynı anda birden fazla sohbet grubuna aynı mesaj veya medyanın gönderilmesi, kilit ekranını açmadan gelen WhatsApp aramasının yanıtlanabilmesi, WhatsApp widget’ı eklenebilmesi gibi farklı yeni özellikler de getirildi.

WhatsApp, 2.16.10 güncellemesinde beklenen GIF desteğini ve video görüşmeleri ise yine sunmadı.

Hürriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AGİT'TEN YSK'YA ŞOK REFERANDUM RAPORU!.. İran'dan Flaş Hamle! Ünlü Gazeteci Yaşamını Yitirdi! Erdoğan ilk kez sarayı neden yaptırdığını açıkladı; bakınız sebep neymiş... DİKKAT!.. TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİNDEN KRİTİK UYARI!.. Türkiye'den En Çok Görülen Hastalık; BEL AĞRISI... ABD BAŞKANI TRUMP'tan BÜYÜK HAMLE! Dikkat! MHP Kurultay Dosyası'nda SON DURUM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD’li İki Canlı Bomba Aramızda!