7539 görüntülenme14 Haziran 2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın Ocak ayında paylaştığı video yeniden sosyal medya gündemine düştü. Ağbaba , Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin birbirlerine ettikleri hakaretleri içeren bir video paylaştı.

KARŞILIKLI AĞIR SÖZLER


Videoda Bahçeli’nin Erdoğan’a “Senin yaptıklarına ancak iblis teşebbüs edecektir”, Erdoğan’ın da Bahçeli’ye “Bunları ispat edemezsen alçaksın, adisin” gibi ifadeler yer alıyor. Videonun sonunda ise Meclis’te anayasa değişikliği teklifinin kabul edilmesi sonrası Bahçeli’nin “Bir tek ‘evet’ oyum var, referandumda da onu vereceğim” ifadeleri yer alıyor.

HABER TÜRK CANLI YAYIN KARIŞTI!..

'ERDOĞAN-BAHÇELİ BİRBİRİNE KÜFRETTİ Mİ' DİYE SORDU...

Dün gece Haber Türk ‘Enine Boyuna’ proğramında SETA Toplum ve Medya Araştırmaları Direktörü İsmail Çağlar ile Elif Dördüncü Aydemir arasındaki tartışmasında hakaretler havada uçuştu. Gazeteci Necdet Saraç'ın "Bahçeli ile Erdoğan birbirlerine küfretmedi mi?" sorusuna İsmail Çağlar "Ben bilmiyorum küfrettiklerini demesi üzerine Elif Dördüncü Aydemir ''Sizde geçici hafıza kaybı yaşanıyor galiba'' sözlerine Çağlar hakaret ederek yanıt verdi.

CANLI YAYINDA HAKARETLER


Çağlar canlı yayında Aydemir'e '' Siz de bunaksınız. Baştan bunaksın sen bana geçici hafıza kaybı diyorsun. Ahlaksız kimsin de sen bana öyle diyorsun. Ben bozarım terbiyemi. Sen kimsin'' dedi. Çağlar'ın sözlerine programın diğer konukları da tepki gösterdi.

Programın sunucusu Hülya Hökenek gerilim üzerine reklam arası vermek zorunda kaldı. Reklam arasında ise İsmail Çağlar programı terk etti.

İSMAİL ÇAĞLAR'DAN AÇIKLAMA

Programı terk eden İsmail Çağlar yaşanan olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

‘MODERATÖR KOLLADI ONU’


Çağlar ''Yayında konuklardan Elif Dördüncü Aydemir “siz de geçici hafıza kaybı var” diyerek bana hakaret etti. Ben de kendisine misliyle mukabele ettim. Reklam arasında hakaretlerine devam ettiği ve moderatör de kendisini kolladığı için yayını terk ettim. Bilginize'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ