Terörist başı Abdullah Öcalan'ın kırmızı bültenle aranan PKK'lı kardeşi Osman Öcalan, Milli Gazete muhabiri Muhammed Vefa'ya kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştüğünü açıkladı.

MUHABİR TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

Milli Gazete muhabiri Muhammet Vefa, "Tartışmaların odağında bulunan Osman Öcalan ile telefondan görüştüm" diyerek Terörist başı Abdullah Öcalan'ın kırmızı bültenle aranan PKK'lı kardeşi Osman Öcalan'ın sorularına verdiği yanıtları paylaştı.

‘CUMHURBAŞKANI DANIŞMANIYLA GÖRÜŞTÜK’
"Muhammet Vefa, Osman Öcalan'a "Son dönemde hükümetten birileri sizle görüşmeye geldiler mi" sorusunu yönelttiğini ve Öcalan'ın kendisine şu yanıtı verdiğini aktardı: "Evet, kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştük. Uzun bir görüşme oldu. PKK başta olmak üzere yaşanan durumlarla ilgili görüştük." ‘KIRMIZI BÜLTEN DURUMU YOK’
Osman Öcalan'a "Kırmızı bültenle aranıyor musunuz" sorusunu yönelttiğini aktaran Muhammet Vefa, Öcalan'dan aldığı yanıtı da aktardı: "Kırmızı bülten durumu yok. Bu zamanla giderek aşıldı. Hayatımda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmıyorum."

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ