Politika
08 Aralık 2016 ( 8153 görüntülenme )

VE CHP MEYDANLARA ÇIKIYOR...

Haydi hayırlısı...

CHP'den 'sokakta da mücadele' kararı: İlk miting Adana'da...

"Susmayın, korkmayın"

CHP MYK sonrası açıklama yapan partinin Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "sokakta da mücadele" kararı aldıklarını belirtip, ilk mitingin 3 Aralık'ta Adana'da yapılacağını söyledi.

Koç, yurttaşlara "Tavır alın, susmayın, korkmayın. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri en kritik tartışma noktalarından birine geldik" diye seslendi.

 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, CHP MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Partisinin 'sokakta da mücadele' kararı aldığını açıklayan Haluk Koç, "Biz üzerimize düşen siyasi mücadeleyi parlamentoda yapacağız. Ne pahasına olursa olsun yapacağız. Tavır alın, susmayın, korkmayın. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri en kritik tartışma noktalarından birine geldik" diye konuştu.

İLK MİTİNG ADANA'DA

CHP'nin 'Türkiye'yi Böldürmeyeceğiz' isimli mitingler düzenleyeceğini açıklayan Haluk Koç, bu mitinglerden ilkinin 3 Aralık Cumartesi günü Adana'da gerçekleştirileceğini söyledi.

MHP'YE YÜKLENDİ: NE OLDU?

AKP ile 'başkanlık' görüşmelerini sürdüren MHP'ye ismini anmadan "üçüncü muhalefet partisi" diyerek seslenen Haluk Koç, "Başından beri karşı çıkan bu muhalefet partisi ne oldu da bu pozisyona sürüklendi. Ne oldu? Bu soruyu sormak hakkımız" diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ