Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2397 görüntülenme )

Ve Başbakan Binali İlk İşareti Verdi!

Hele bir koltuğa otur bakalım; bu ne acele!
BİNBALİ: ‘Yolumuz liderimiz Erdoğan’ın yolu’

AKP’nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde 1405 delegenin oyunu alarak AKP’nin yeni Genel Başkanı olan Binali Yıldırım teşekkür konuşması yaptı.

Yıldırım, partililere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek lidere olan sadakatin önemine vurgu yaptı.

Yıldırım’ın konuşmasından satır başları:

AKP’nin Genel Başkanı olarak bana emanet edilen bu mukaddes bayrağı yere düşürmeyeceğim.
Yolumuz zor ama aydınlıktır. Bu kutsal emanetin takipçisi olan büyük Türkiye hedefine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Kutlu yürüyüşümüz hayırlı olsun.

Yolumuz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur.

Bu kongre, bizim ne kadar büyük, ne kadar güçlü bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Gerçek bir vefa örneği, bu kongrede bir kez daha yaşanmıştır.

On binlerce yol arkadaşımızın katıldığı bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bu coşkuyu bizlerle paylaşan misafirlerimize teşekkür ediyorum.

AK Parti, bugünlere kadınlarımız sayesinde geldi. Kadın kollarımıza her kademede, beldelerde, ilçelerde, illerde, Genel Merkezde fedakarca gece-gündüz demeden çalışan tüm kadınlarımıza, AK kadınlarımıza teşekkür ediyorum özellikle.

  Geleceğimiz olan gençler, AK Parti sizlerin omuzunda 2023, 2053, 2071 hedef ve vizyonunu gerçekleştirecektir. Sizde bu enerji olduğu müddetçe, evelallah bize karada da havada da denizde de ölüm yok.

Lidere sadakatin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya konmuştur”Sözcü).
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dışişleri'nden Son Dakika Açıklaması KILIÇDAROĞLU HAKKINDA İNANILMAZ İDDİA!.. Şok! PKK Döküldü! Bakınız Türkiye'den Ne İstiyormuş! Davutoğlu’ndan Erdoğan İtirafı! Baykal'dan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI! Ak Saray’a şok: O plan iptal edildi KARAR ÇIKTI!.. ODA TV DAVASINDA ŞOK KUMPAS!.. YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR AKP HÜKÜMETİ YARGILANACAK

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK! Askeri Üsse BOMBALI ARAÇLA GİRDİLER!