Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2571 görüntülenme )

Vay Vay Vay!.. Bakın Erdoğan'ın YAKIN KORUMASI Ne Çıktı!..

Desenize bunları alayı FETÖYMÜŞ ve KİMSE GÖRMEMİŞ!..

Erdoğan'ın yakın koruması emniyetçi de cemaatçi çıktı

Gülen cemaati üyesi oldukları suçlamasıyla devlet memurluğundan çıkartılan 2 bin 360 kişilik emniyet listesinde, dönemin Başbakanı ve TBMM Başkanı'nın yıllarca en yakınında bulunan isimlerin yer alması, cemaat yapılanmasının devletin en derinine kadar sızdığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı ile Muhafız Alay Komutam Albay Kutsi Banş ve 4 yaverinin tutuklanmasından sonra, Erdoğan'a başbakanlığı döneminde yakın koruma görevi yapan Emniyet Müdürü Halit Özgül'de cemaatçi çıktı.

TBMM eski Başkam Cemil çiçek'in de yakın koruma müdürlüğünü yapan Özgül'den Soma, Çiçek'in korumalığına getirilen Emniyet Müdürü Alpaslan İkiz de cemaatçi olduğu gerekçesiyle meslekten ihraç edildi.

Bu arada emniyetin en kritik birimi İstihbarat Daire Başkam Engin Dinç'in yardımcısı Emniyet Müdürü Mustafa Turgut da cemaatçi olduğu gerekçesiyle meslekten çıkarıldı(Cumhuriyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kapıda Ödemede Yeni Dönem! Veliefendi Hipodromu’nda Operasyon! FLAŞ! Yargıtay, MHP Kurultayı İçin Düğmeye Bastı! Ey İstanbul!.. HASAR TESPİTİNİ YAPTIRMAYI UNUTMAYIN! Kıbrıs'ta Rum Hamlesi! Taşnak PKK Çetesinden Askerimize Hain Pusu! Erdoğan İçin ‘Vatana İhanet’ten Suç Duyurusu Fettullah Gülen'e 217 KEZ MÜEBBET!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN ABD'YE JET YANIT!..