Politika
24 Mayıs 2018 ( 24015 görüntülenme )

VAY VAY VAY !! BAHÇELİ BAKIN NEDEN ERKEN SEÇİM İSTEMİŞ ???

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, belediye başkanlığını ve esnafları ziyaret eden MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, vatandaşlardan seçimlerde Cumhur İttifakı’na destek vermelerini istedi.

MEĞER BAHÇELİ ERKEN SEÇİMİ BU YÜZDEN İSTEMİŞ

Akçay, Türkiye'de 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri'nin erkene alınmasının sebebinin "ekonomik darbe girişimi" olduğunu söyledi.

MEĞER EKONOMİK DARBEYİ ÖNLEMEK İÇİN ERKEN SEÇİM İSTEMİŞ

Dünya’da meydana gelen ekonomik dalgalanmanın, seçim arifesinde acaba Türkiye’de de tetikleyebilir miyiz diyerek hamleler yapıldığı belirten Akçay, 1994 ve 2001 yıllarında da bu hamlelerin yapıldığı vurguladı.

Akçay, seçimlerin erkene alınmasındaki sebeplerden birsinin de son günler yaşanan ekonomik darbe girişiminin olduğuna işaret ederek, şunları ifade etti:

MEĞER BAHÇELİ DARBEYİ GÖRMÜŞ, ONUN İÇİN ERKEN SEÇİM İSTEMİŞ

"Bu ufukta görünüyordu. Bu oyun göründüğü için, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli de seçimlerin erkene alınmasının ülkemiz açısından faydalı olacağını ifade etti. Son 2-3 gündür yaşananlarda zaten bunu daha net gösteriyor ve haklılığını ortaya koyuyor.”

SEÇİMİ KAZANIRLARSA EKONOMİK SIKINTILAR BİTECEKMİŞ

Ekonomi yönetiminin, Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi'yle daha iyi bir hala geleceğini belirten Akçay “Çok başlılıktan kurtulan yürütme erki, daha iyi bir ekonomi yönetimini ortaya koyacaktır.” dedi.

Akçay’a, MHP İlçe Başkanı Orhan Sayar, Belediye Başkanı Turgay Şirin ve partililer eşlik etti.

Kaynak: T24

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ