Reklamlar
Anasayfa » Haber
28 Ağustos 2017 ( 1948 görüntülenme )

VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİNDE ÖNEMLİ İDDİA!..

Vatan Şaşmaz cinayetinde önemli iddia! 


Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesine ilişkin en önemli iddia organizatör Nedim Delibaş'tan geldi. Delibaş, Vatan Şaşmaz'ın, Filiz Aker hakkında "Başımı belaya sokacak" dediğini iddia etti.

Vatan Şaşmaz cinayetinde iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

Vatan Şaşmaz'la birçok organizasyonda birlikte çalışan Nedim Delibaş, CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalara bulundu.

Delibaş “(Aker'le) 2015'ten önce gönül ilişkileri vardı. Evlendikten sonra rahatsız ediyordu. Korktuğumuz başımıza geldi. Şaşmaz, ‘Başımı belaya sokacak' dedi” diye konuştu.

DAHA ÖNCE İNTİHARA KALKIŞTI İDDİASI

Öte yandan Vatan Şaşmaz’ı sırtından vurarak öldüren ve ardından da intihar eden eski manken Filiz Aker’in psikolojisinin bozuk olduğu, geçtiğimiz sene içinde de intihara kalkıştığı iddia edildi.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKINCI ÜSSÜ DAVASINDA ŞAŞIRTICI GELİŞME!.. EGE'DE DEPREM! ALLAH KAHRETSN!.. HAKKARİ'DEN GELEN HABER AĞIR!.. ÇOK AĞIR İDDİA!.. BAŞBAKAN YILDIRIM BUNU AÇIKLAMAKTA ZORLANACAK... A HABER MUHABİRİNDEN SKANDAL TWEET!.. Türk Jetleri VURDU!..Türk Silahlı Kuvvetleri o görüntüleri paylaştı... ÜLKÜCÜ GAZETECİLER PAYLAŞTI... İŞTE YENİ PARTİNİN MERKEZİ!.. ADANA'DA AV TÜFEĞİ CİNNETİ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. SARAY'dan ABD AÇIKLAMASI!..