Reklamlar
Anasayfa » Haber
03 Temmuz 2017 ( 172 görüntülenme )

ŞANLIURFA'DA ALARM!... KAMU ÇALIŞANLARINA ÜÇ GÜN İZİN...

Şanlıurfa Valiliği, kentteki aşırı sıcaklar nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile kadınlar ile kronik hasta ve engellilerin 3 gün idari izinli sayılacağını açıkladı.

Türkiye'nin en sıcak illeri arasında yer alan Şanlıurfa'da hava sıcaklığının 50 derecenin üzerinde seyretmesi üzerine valilik kamu ve kuruluşlarında çalışan hamile, kronik hasta ve engellilere yönelik 4 Temmuz’dan itibaren 3 günlük idari izin uygulaması başlattı.


Valilikten yapılan açıklamada, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan son hava tahmin raporlarına göre kentteki hava sıcaklığının artmasının beklendiği belirtilerek, “İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu toplanarak kamuda çalışan hamile bayanların, yüzde 40’tan yukarı engeli olan personelin, kronik (şeker, tansiyon, kalp, beyin) hastalıkları olanların 3 günlük idari izinli sayılması kararı alınmıştır” denildi.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DARBE GÜNÜ GENELKURMAY'DA GÖRÜLEN AKP'Lİ VEKİL HAKKINDA ÇOK ÇARPICI İDDİA!.. DİKKAT!.. BU GECE BU HATALARI YAPAN YANDI!.. Bu Belirtiler Akciğer Kanseri Habercisi Olabilir! Barzani’nin Kanalında BÜYÜK SKANDAL! Kuzey Kore'den ABD'ye İYİ GÖNDERME!.. BEŞİKTAŞ MAÇINDA UÇUK SKANDAL!.. TEPKİ BÜYÜK!.. DONANMA'DAN RUMLARA İLGİNÇ UYARI!.. KILIÇDAROĞLU'NDAN AKP'YE KURŞUN GİBİ MESAJ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yargı Camiasında ByLock DEPREMİ!