Genel
09 Şubat 2018 ( 7869 görüntülenme )

ALİ TÜRKŞEN NAGEHAN ALÇI'YI DUYDU... ÖFKE BÜYÜK!..

NAGEHAN ALÇI: 18 KEÇİNİN OTLADIĞI KAYACIKLAR

ALİ TÜRKŞEN: O KEÇİLER EVİNİN SALONUNDA OTLASIN

Nagehan Alçı'nın bir televizyon programında Yunanistan'ın işgal ettiği 18 adamız ile ilgili, "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım?" sözlerine Kardak kahramanı Ali Türkşen'den tepki geldi.

Alçı, Yunanistan'ın işgal ettiği 18 adamızla ilgili skandal ifadeler kullandı. Alçı, işgal altındaki 18 adayı kastederek “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı çıkaralım?" dedi.


Kardak kahramanı eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay ve İYİ Parti GİK Üyesi  Ali Türkşen, Nagehan Alçı’nın sözlerine Twitter'dan tepki gösterdi. 

Ali Türkşen;

"EVİNİN SALONUNDA KEÇİLER OTLASIN"

“Yunanistan’ın işgal ettiği Ege’deki adalarımız için ‘keçilerin otladığı kaya parçası’ diyenlerin evinin salonunda o keçilerin otlamasını temenni ediyorum. Komşusuna bir tabak ödünç vermeyecek insanları, ülke işgal edilirken hala ekranlara çıkaranları da Allah’a havale ediyorum. "

"OLACAK İŞ DEĞİL"

"Sabah beri sinirim geçmedi. Cehaletin ve hainliğin bu kadar fütursuzca kol gezdiğine mi yanarsın, bir zamanlar bu insanlar için canını vermek üzere görev yaptığına mı...” mesajlarını paylaştı.

İşte o paylaşım:

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ