Politika
13 Ağustos 2019 ( 574 görüntülenme )

Ünlü Sanatçının ALDIĞI ÜCRET BELLİ OLDU!..

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez'in Antalya'da verdiği konser için 1 milyon dolar aldığını söyledi.

Cengiz Semercioğlu, Hürriyet'te "Jennifer Lopez konser için 1 milyon dolar aldı" başlığıyla yayımlanan yazısında "Jennifer Lopez’in Antalya’daki Regnum Carya’da verdiği konser, Lopez’in sahne performansıyla, öncesi, sonrasıyla çok konuşuldu" ifadesini kullandı. Semercioğlu şöyle devam etti:

‘1.2 MİLYON DOLAR’


"Yazılmayan tek bir şey kaldı, onu da ben yazayım; Lopez’in konser için aldığı ücret... Kendi cebine koyduğu rakam tam 1 milyon dolar. Aslında konser ücreti 1.5 milyon dolarmış ama Moskova konserinin hemen peşine bağlanabildiği için 1 milyon dolara düşmüş. 200 bin dolara yakın da ekip ve diğer giderler için harcanmış.”

‘250 MİLYON DOLARLIK YATIRIM’


“Benim en çok merak ettiğim, Opet’in yüzde 50’sini sattıktan sonra turizme yönelen ve Regnum markasını yaratan Fikret Öztürk’ün ve grubun geri dönüşten memnun olup olmadığıydı. Çok memnunlarmış... Grubu da tanıyan bir iş insanı arkadaşıma sordum; ‘JLo’ya bu kadar para vermek yerine bir Türk sanatçı çıkarsalar olmaz mıydı?’ diye. ‘Mesela Tarkan’ı çıkarsalar çok daha az ödeyip aynı geri dönüşü alabilirlerdi’ dedim. Arkadaşım; ‘Regnum Carya Golf&Spa Resort, 250 milyon doların üzerinde bir fiyata mâl olmuş müthiş bir turizm yatırımı’ dedi. ‘
Kaynak:Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ