Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1483 görüntülenme )

"ÜLKÜCÜYÜZ" DEDİLER... MHP'DEN TOPLUCA İSTİFA ETTİLER!..

DENİZLİ'nin Baklan İlçesi'nde MHP ilçe yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 25 kişi partilerinden istifa etti.

MHP Baklan İlçe Başkanı Bekir Dağ, bazı yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinden İlhami Sansar ile Ahmet Kırar'ın da aralarında bulunduğu 25 kişi, MHP'den istifa ettiğini açıkladı. 


İstifa edenler arasında MHP'den önceki seçimde ilçe belediye başkanı adayı olan Hakan Orhan ile eski ilçe başkanı olan Nadir Demirdöver de bulunuyor. Görevi ve partisinden istifa eden İlçe Başkanı Bekir Dağ, MHP Genel Merkezi'nin politikaları ve yaptıklarını tasvip etmedikleri için gönülden bağlı olduğu MHP'den istifa ettiklerini ancak, ülkücü kimliklerinin devam edeceğini açıkladı. Partilerinden istifa eden belediye meclis üyelerinin ise görevlerine bağımsız olarak devam edeceği bildirildi.

kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye Ypg'den Yardım İstedi Dolar ve Euro'da SON DURUM! Irak Terörist Muamelesi Yapacakmış! HDP'li Vekil'den PKK Talimatı! Uludere katliamını kim yaptı? HÜKÜMET'ten İLK AÇIKLAMA! PKK'LI TERÖRİSTLERDEN HAİN SALDIRI! İSTANBUL'DA TERÖR SALDIRISI!. Can kaybı ağır... Bakanlıktan Açıklama...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!..Danimarka,Türkiye Büyükelçisi’ni ÇAĞIRDI!