Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 3968 görüntülenme )

TRABZON'da ŞAŞIRTICI PANKART!..

Trabzon'da bir köprüye asılan referandum pankartı, Ülkücüleri ayağa kaldırdı.


Trabzon'un Hayrat İlçesi'nde bir köprüye asılan; Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra, MHP ve AKP logolarının da yan yana olduğu pankarta Ülkücü camiadan tepki yağdı.

AYDIN'DA DA, MHP İL TEŞKİLATI BİNASINA BİNALİ YILDIRIM PANKARTI ASILMIŞTI

Trabzon'un Hayrat İlçesi'nde köprüye asılan "Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet, hep birlikte evet" yazılı pankart tepki çekerken, akıllara MHP Aydın İl Teşkilatı binasına asılan "daima millet kararımız evet" yazılı Binali Yıldırım pankartı geldi.

MHP'Lİ BELEDİYEDEN İLGİNÇ PANKART

Trabzon'un tek MHP'li belediyesi Şalpazarı'nda bir caddeye asılan pankart dikkat çekti. 

MHP'li Belediye tarafından asılan pankartta; referandumda 'evet' deme gerekçesi olarak "yüksek okul, stadyum, kadırga yolu, mahalle yolları" gösterildi.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞANLIURFA'DA İHA DÜŞTÜ Aşırı Halsizlik ve Yorgunluk Hissediyorsanız Eğer, Bu Habere Bir Bakınız... Meteoroloji Uyardı, Gün ve Saat Verdi Halep'te Çatışmalar Yeniden Başladı! Şok! MHP'li Sinan Oğan disipline sevk edildi Telefon Bağlantısı Kurgu Muydu? Azerbaycan-Ermenistan Hattında ŞİDDETLİ ÇATIŞMA! FLAŞ!.. ERDOĞAN TERÖRLE MÜCADELEDE VERDİĞİMİZ BİNLERCE ŞEHİDİ BU KEZ UNUTMADI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan Gecikince Ezan da Gecikti