Genel
07 Mayıs 2018 ( 3283 görüntülenme )

'GAZİ EMNİYET MÜDÜRÜ KONUŞTU'

"ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU'NU YALNIZ BIRAKANLAR"

İstanbul Bağcılar’da İYİ Parti üyelerine yapılan saldırıya tepkiler sürüyor.

'TESADÜF DEĞİL'

15 Temmuz gazisi emekli Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz saldırının “Tesadüfü değil bir merkezden ve planlı olarak yapıldığını” savundu. Sözcü'ye konuşan Eryılmaz, saldırıyı “şehir eşkıyalığı ve sindirmeye yönelik” diyerek yorumladı.

Gazi Emniyet Müdürü Eryılmaz şunları söyledi: 

"CEVABI SANDIKTA VERİLECEK"

“Saldırıların amacı milletten gelen talebin önüne set çekebilmek için tehdit hareketleri ile muhalefeti marjinalize edebileceklerini düşünmelidir. Şehir eşkıyalığı ile insanları sindirmeye ve iktidarı gasp etmeye yönelik bu ucuz hareketlere cevabı millet sandıkta verecektir". 

"ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU'NU YALNIZ BIRAKANLAR"

Şehit Fırat Çakıroğlu'nu Ege Üniversitesi'nde yalnız bırakanlar üniversitelerde okuyan evlatlarımızı terör örgütünün eline bırakanların siyasi ikballeri için kardeşi kardeşe kırdırma oyunlarını milletimiz ibretle izlemektedir."

“MİLLET GÖRÜYOR, ADALET YERİNİ BULACAK"

"Bu saldırı yapanlar açısından seçimin hukuki bir düzlemde düşünülmediğinin siyasi ikballerinin devamı için her türlü hukuksuzluğun göze alındığını göstergesidir.  Her türlü saldırıya hukukun imkanları sonuna kadar kullanılarak ve milletin hakemliğine sunularak cevap verilmelidir". 

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ