Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2452 görüntülenme )

Uğur Dündar'dan AKP'ye Sert Sözler

Sözcü gazetesi köşe yazarı , Uğur Dündar bugün ki yazısında , canlı bombaların bütün bilgilerinin bilinmesine karşın , AKP'nin aymazlığından yakalanamadığını belirtti.
Uğur Dündar  Sözcü gazetesi deki köşesin de bugün' Tüyler ürperten canlı bomba aymazlığı!' yazısıyla  AKP'nin, canlı bombaların yakalanmasın da gerekli sorumluluğu üstlenmediğini  kaleme aldı..

İşte Uğur Dündar 'ın  Köşe Yazısından Satır Başları 

Polis her yerde onları arıyor.

Gazeteler, televizyonlar ve internetteki haber siteleri, Suriye’den sahte kimliklerle giriş yaptığı belirlenen biri kadın, 4 canlı bombanın fotoğraflarını yayınlıyor.
IŞİD terör örgütünün bu kişilere Suruç ve Ankara’dakine benzer korkunç bir katliam yaptıracağı öne sürülüyor.
Vatandaşlardan teröristleri gördükleri yerde polise bildirmeleri isteniyor.
Yani güvenlik güçleri bu kez -Başbakan Davutoglu’nu yalanlarcasına- canlı bombaları eylem yapmadan önce (!) yakalamaya çalışıyor.

* * 

Aslında bu haberler, AKP’nin tüyler ürperten aymazlığını da gözler önüne seriyor.
Çünkü başta MİT olmak üzere güvenlik birimlerinde Adıyamanlı teröristlerin
IŞİD’e ne zaman ve nasıl katıldıkları, beyinlerinin kimler tarafından yıkanıp devşirildikleri, Suriye’ye kaç kez gidip geldikleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler bulunuyor.
Üstelik bunlar teyide muhtaç duyumlar da değil, belgeli!..
Zira Diyarbakır, Suruç ve Ankara katliamını yapan canlı bombaların ailelerinin çocuklarını polise ihbar ederek yakalanmalarını istedikleri ve güvenlik güçlerine her türlü bilgiyi verdikleri de biliniyor.

Ama ne yazık ki gerek polis, gerekse yargı bu kayıtları arşivlemekten öte bir işlem yapmıyor.
Hatta bazı annelerin çocuklarını IŞİD’in pençesinden kurtarabilmek için Başbakan Davutoğlu ile görüşüp yalvarmaları bile durumu değiştirmiyor.
Bu inanılmaz çelişki, ihmal ve sorumsuzluk zinciri insanın kanını donduruyor.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin seçim oyunları sürüyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şaşırtıcı Açıklama... Elazığ'da Teröristler Artlarına Bakmadan Kaçtılar! PKK'nın da MOBESE Sistemi Varmış! MHP'de BAHÇELİ'YE ŞOK TEPKİ!.. İç Güvenlik Paketi geri çekildi PKK'nın Kaçırdığı Öğretmenden Acı Haber! 4.5G'ye Nasıl Geçiliyor... İşte Programı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Siirt'te PKK Su Deposuna Saldırdı: Çatışma Sürüyor!