Politika
13 Haziran 2018 ( 9256 görüntülenme )

Uçtu... uçtu... KUŞ UÇTU!.. YA AKP YA KAOS!..

BBP Genel Başkanı Destici, 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak "Ya Türkiye ileriye gidecek, büyüyecek, güçlü bir hükümetle, güçlü bir meclisle; ya da kaoslara, krizlere, darbelere geri dönecek" dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, A Haber'in canlı yayın konuğu oldu. Millet ittifakına ilişkin Destici, "Nasıl birliktelik kuracaklar? Hükümette de birlikte mi olacaklar? Mecliste birlikte mi hareket edecekler? Bütün bunları milletimize açıklasınlar" diyerek, şöyle konuştu:

“PKK İLE İŞ TUTANLAR VAR”

"Şimdi bir taraftan bizim ordumuz, kahraman Mehmetçiğimiz, güvenlik güçlerimiz , polisimiz Afrin'e operasyon yapıyor PKK'ya karşı. Öbür taraftan Kandil'e operasyon yapıyoruz, ama içerideki bazı siyasetçilerimiz onların uzantıları ile iş tutuyor. Bu olmaz. Bu devlete de ,millete de ihanettir. Dolayısıyla bunun kabul edilebilir bir tarafı yoktur. Biz Büyük Birlik Partisi olarak bunu reddediyoruz”.

“MİLLET İTTİFAKI ÜMİDİNİ KESMİŞ”

“Tabi Cumhur İttifakı karşısındaki partilerin oluşturduğu ittifak, Cumhurbaşkanı seçimlerinden ümidini kesmiş en azından mecliste çoğunluğu elde edebilir miyiz , bu şekilde hükümeti ya da Türkiye'yi kilitleyebilir miyiz gibi bir hesap içerisindeler ve bir algı oluşturuluyor. Sanki burada çoğunluk kaybediliyormuş gibi.”

“MİLLET KARAR VERECEK”

“Ya da efendim işte cumhurbaşkanlığında verin ama mecliste en azından denetim denge sağlansın diye hükümeti ya da devleti kitleme gibi bir organizasyonun ya da bir çalışmanın içindeler. Dolayısıyla ben milletimizin bunu da gördüğünü ve 24 Haziran'da da buna göre oy kullanacağına inanıyorum. Benim Milletimizden bir şüphem yok."

YA AKP YA KASO KRİZ DARBE…

BBP Genel Başkanı Destici, 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak "Ya Türkiye ileriye gidecek, büyüyecek, güçlü bir hükümetle, güçlü bir meclisle; ya da kaoslara, krizlere, darbelere geri dönecek" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ