Son dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yaklaşık 5 yıldır sürdüğü bakanlık görevinden sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini açıkladı. Öte yandan Berat Albayrak'ın Twitter hesabına da erişilemiyor.

TWİTTER HESABI SİLİNDİ
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı, Twitter hesabı silindi. Berat Albayrak'ın istifa ettiği iddiasına yönelik yandaş medyada bir haber yer almaması ve resmi bir açıklama gelmemesi dikkat çekti.

SAĞLIK SORUNLARI
Albayrak, “Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım” ifadelerini kullandı.

DURUM KARIŞIK
Berat Albayrak'ın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan istifa açıklaması akıllara Albayrak'ın hesabının hacklendiği ihtimalini getirdi. Yapılan paylaşımda "Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevimi sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edemem kararı aldım" denildi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ