Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 35020 görüntülenme )

TÜSİAD'DAN HÜKÜMETE ŞOK MESAJ!..

TÜSİAD: ŞÜPHE OLUŞTU

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından düzenlenen 72. Ege Toplantısı'nda referanduma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, hukuk, demokrasi ve özgürlükler ülkesi olmanın Türkiye için elzem sayıldığını açıkladı.

Toplantıda Anayasa referandumuna değinen Başkan Bilecik, seçim güvenliğinin işleyen bir demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu kaydetti. 

"TARİHİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİNDE ŞÜPHE OLUŞTU"

Bilecik, "Türkiye'nin sahip olduğu olumlu karnenin kesinlikle değişmemesi gerekiyordu. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birinin seçim güvenliği anlamında zedelenmesi üzücü oldu. Daha önümüzde onlarca seçim olacak. Ama oluşacak şüphe, seçimlerden bile daha önemli olacak. Böyle bir mirasa sahip olduk. Umarım bu önümüzdeki günlerde farklı bir değişime uğrar" ifadelerini kullandı.
TÜSİAD: "Seçim güvenliği zedelendi"
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNE DÜZCEDE ÇİRKİN TAVIR!.. İNGİLİZ Kamuoyundan TRUMP'a AĞIR ŞOK! Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: SANA MEYDAN OKUYORUM!.. SULTANGAZİ'DE SIĞINMACILARA BÜYÜK TEPKİ!.. GERGİNLİK TIRMANIYOR... Bozdağ KONUŞTU... TÜRKİYE'DE GÜNDEM ŞAŞTI!.. Aile Bakanı'ndan Kılıçdaroğlu'na ÇOK AĞIR ÜSLUP!.. FLAŞ!.. RUSYA'DAN S 400 FÜZE MESAJI!.. BAHÇELİ Ekibinden MHP TEŞKİLATLARINA ŞOK TAVIR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dolar ve Euro'da SON DURUM!