Reklamlar
Anasayfa » Haber
16 Temmuz 2017 ( 2255 görüntülenme )

TÜRKİYE ERDOĞAN'IN SÖZLERİNİ KONUŞUYOR...

Erdoğan: 50 milyonluk Türkiye’nin istikbalini kurtardık

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 
konuşmasında "Biz 15 Temmuz gecesi 250 kahramanı toprağa verdik. Karşılığında 50 milyonluk Türkiye’nin istikbalini kurtardık" ifadelerini kullandı.

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

'50 milyonluk Türkiye'nin istikbalini kurtardık'

"Ödediğimiz bedel ağır. Anaların, babaların, eşlerin, kardeşlerin, evlatların göz yaşlarına, yürek yangınlarına değer biçmek asla mümkün değildir ama bu fedakarlıkların karşılığında elde ettiğimiz istiklalimize ve istikbalimize de değer biçemeyiz. 15 Temmuz gecesi darbeci hainlerin saldırılarında 250 kardeşimizi toprağa verdik. Karşılığında istikbalimizi kurtardık. O gece 50 milyonluk Türkiye'nin geleceğini ve istikbalini kurtardık."(Cumhuriyet)

Erdoğan'ın "50 MİLYONLUK TÜRKİYE" ifadesiyle neyi kastettiği anlaşılamadı. Çünkü TÜİK'ten yapılan resmi açıklamaya göre Türkiye'nin 2016 nüfusu açıklandı. Türkiye nüfusu 31 Aralık 2016 tarihi itibarıyla 79 milyon 814 bin 871 kişi...

SARIZEYBEK HABER

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İki Cisim Daha Düştü İddiası Türkiye Erken Seçime Gidiyor!.. FLAŞ!.. EMEKLİLER İÇİN BÜYÜK TEKLİF!.. 4G İhalesi 3 Ay Ertelendi Rusya O Ülkeyi de Kışkırtmaya Çalışıyor 'PKK 2.Yunan ordusudur' Büyük Koalisyon: CHP+MHP! Ruhani'den ABD'ye Şok!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETİNDEN İNANILMAZ SORU!..